אסטלס ישראל היא חלק מאזור השווקים המבוססים (EST-C). הסניף הישראלי של אסטלס נוסד ביולי 2018, הסניף כולל עשרים וארבעה עובדים והוא אחראי על השיווק והמכירה של תכשירי אסטלס בישראל. השקנו בהצלחה מותגים חדשניים ואנו נחשבים לשחקן חזק ומכובד בתחומי הטיפול של אונקולוגיה ואורולוגיה. אסטלס ישראל חברה בארגון פארמה ישראל. אנו נחושים לתת מענה לצרכים הרפואיים שאין להם מענה.נציגים

Nirit Ezra

., Astellas

.

Astellas

Dganit Iluz

Key account manager, Astellas

Key account manager

Astellas

Gali Brindt

Sales, Astellas

Sales

Astellas

מזה למעלה מ-15 שנים, אסטלס מספקת סל של תרופות אורולוגיות מובילות-שוק בתחומים של תסמונת השלפוחית הרגיזה (OAB) ותסמינים בדרכי השתן התחתונות (LUTS) .הקשורים להגדלה שפירה של הערמונית (BPH).

תסמונת השלפוחית הרגיזה היא תסמונת רפואית אשר תוקפת גברים ונשים כאחד, ויש בה כדי לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים של הלוקים בה. על פי ההערכות, 16% מהאוכלוסיה מעל גיל 40 עלולים לחוות את התופעה.

התסמונת משפיעה על הדרך שבה שלפוחית השתן מתנהגת, וגורמת להתכווצות פתאומית ובלתי רצונית של השריר שבדופן השלפוחית, גם כאשר נפח השתן בשלפוחית נמוך. התכווצויות אלה גורמות לתסמינים הקשורים לתסמונת השלפוחית הרגיזה, כגון צורך דחוף לתת שתן, צורך תכוף ללכת לשירותים (שמונה פעמים או יותר במהלך היום ופעמיים או יותר במהלך הלילה), ובמקרים מסוימים גם דליפת שתן.

קיים תת-אבחון משמעותי של תסמונת השלפוחית הרגיזה, שעלול לגרום לאי-שליטה במתן שתן. מתן מענה לצורך רפואי זה ושיפור איכות החיים לאנשים הלוקים בתסמונת השלפוחית הרגיזה היא אחד מתחומי המיקוד המרכזיים של אסטלס, הן במסגרת סל הטיפולים הנוכחי שלה והן במסגרת מאמצי המחקר והפיתוח המתמשכים.

תסמינים בדרכי השתן התחתונות והגדלה שפירה של הערמונית הן שתי בעיות אורולוגיות חמורות, כאשר מעל 50% מהגברים בני 50 ומעלה ומעל 90% מהגברים בני 80 ומעלה סובלים מתופעות אלו. כמו במקרה של תסמונת השלפוחית הרגיזה, הן תסמינים בדרכי השתן התחתונות והן הגדלה שפירה של הערמונית מפריעים למהלך החיים התקין וגורמים לצורך דחוף ותכוף ללכת לשירותים, ובאופן דומה, ישנו גם תת-אבחון של שני המצבים הרפואיים הללו.

אסטלס פיתחה טיפול לתסמינים בדרכי השתן התחתונות שקשורים להגדלה שפירה של הערמונית. טיפול זה מרגיע את צוואר שלפוחית השתן, את השופכה של הערמונית ואת השריר החלק ומביא לשיפור ביכולת אחסון השתן ומפחית את תסמיני המחלה.

אסטלס מחויבת לתת תמיכה לקהילת האורולוגיה הרחבה ולסייע בהגברת המודעות למצבים רפואיים שנמצאים בתת אבחון, כמו תסמונת השלפוחית הרגיזה.